Нядзеля, Кастрычнік 20, 2019
Увага!
На сайце працуе сістэма выяўлення памылак і памылак друку Orphus
Знайшлі памылку ў тэксце?
Выдзеліце яе мышкай і націсніце Ctrl + Enter

СТУЖКА НАВІН

Віцебскі клуб для людзей з інваліднасцю наведаў аўстрыйскі псіхолаг

4 чэрвеня ў Клубе для людзей з інваліднасцю пры Карытас Віцебскай дыяцэзіі адбылася сустрэча наведвальнікаў клубу, іх бацькоў і валанцёраў з аўстрыйскім псіхолагам, дырэктарам цэнтра для залежных і сузалежных, доктарам Івам Сэльнэрам.

Спадар Сэльнэр таксама актыўна паўдзельнічаў у занятках студыі ІМПЭТ.

5 чэрвеня ён наведае клубы Caritas для людзей з інваліднасцю ў Мёрах і Глыбокім.

с. Дар'я Галубкова

Пошук па сайце

Артыкулы

Звязацца з намі